Kedi Maması

Berf28

Arkadaşlar lavital somonlu yavru kedi mamasımı felicia mı diğer yavru kedi mamalarında somon yok galiba?

10 CEVAP

golsahyildirim

Felicia'nın yavru kediler için tavuklu ve kuzulu aromaları var diye biliyorum, somonlu olanı yetişkin ve kısır kediler içindi. (Yanılıyor da olabilirim, kontrol etmek lazım)
Lavital içerik açısından Felicia, Prochoice, Bonacibo gibi orta segment mamalar arasında içerik bakımından geride kalıyor.

golsahyildirim

Anlatım bozukluğu yapmışım kusura bakmayın😹😹

orhdoner

Genelde tavuklu oluyor yavru kedi mamaları çok nadir kuzulu ve somonlu olanlar da var

Berf28

Evet bende okuyunca anlayamadım 😂 @golsahyildirim yani felicia lavitalden daha mı iyi?

Berf28

Çok teşekkür ederim 🤗💙

Berf28

Upppp

Berf28

Acil cevapppp🙏🏻🙏🏻🙏🏻

golsahyildirim

@Berf28 Evet :)

Berf28

Teşekkür ederim benim kedimde mantar vardı ondan dolayı somonlu tercih ediyordum felicianın hangi mamasını tercih etmeyliyim peki kedim 5 aylık

golsahyildirim

Tavuklu mamalar mantarı tetikleyebiliyormuş, Felicia Kuzu Etli mamaya bakabilirsiniz. İçeriğinde tavuk ve ürünleri yok :)