Kedim Günde 2 Kere Çiş Yapıyor

Happytree

Üç yaşındaki kedim günde 2 kere çiş yapıyor. Bu normal mi? Bana az gibi geliyor. Yeme içmesi normal.

12 CEVAP

orhdoner

Yemesi içmesi normalse tuvalete gittiğinde de acayip sesler çıkarmıyorsa ve rengi de koyu değilse birşey yoktur demek ki iki kere geliyor

Happytree

Sizin kediniz küçük. Yavru kediler daha sık çiş ve kaka yapar. Kedim 3 yaşında kıyaslamayız yavrularla.

Maumau

Bağırmadığı müddetçe hiçbir sorun yok eğer sorun olsaydı bağırırdı miyavlardı

ZehraBulutt

Benimkiler de 2 kere yapıyor.

orhdoner

Benim kedim tabiki sizin kadar degil daha yaşını doldurmadı ama daha sık yapmıyor ki günde 2 çiş 1 kere de kaka yapıyor yani nerdeyse aynı sizinle yani sürekli veteriner kontrolünde şuanda da yatış verildi akciğerlerinde sorun var o konuyu sorduğumuzda normaldir dendi ben de o yüzden öyle cevap yazdım size

ezgcn

Her zaman mı böyleydi son zamanlarda mı böyle olmaya başladı

Happytree

Hep böyleydi :) Günde 2 kez çiş, 1 kez kaka yapıyor.

Catworldd

Kendiniz söylediniz sürekli böyleyse normal demektir. :) bizimkilerde öyle:)

Happytree

Aslında arkadaşım baktığım hiçbir kedi bu kadar az çiş yapmadı deyince endişelendim sanki ama sizinkilerde 2 kere yapıyorsa kedim normal :)

melist35

az su içiyor bence kediniz. benimki 4-5 kez çiş yapıyor

Minikmuezza

24 saattemi yoksa sabahtan geceye kadar falanmi 2 kere yapiyor?24 saatte 2 kezse az denilebilir

Happytree

Sabah ve akşam şeklinde yapıyor.