Yumuşak Kaka

mihriii

Kızgınlık ve sonrasında yumuşak kaka sorunu yaşayan oldu mu?Kızgınlıkta stres olduğu için normalmiş sanırım ama hala yumuşak dışkılıyor sertleşti biraz daha ama endişelenmeli miyim?

9 CEVAP

mihriii

2 gün oldu kızgınlığı biteli

Happytree

Yedikleriyle alakalı olabilir, sindirimle alakalı olabilir, kedi macunu veriyorsanız oda dışkıyı yumuşatır. Endişelenecek birşey yok.

Gamzessven

İshal ya da kabız değilse problem ne anlamadım iki gündür :( düzenli dışkılıyor işte makine değil ki sürekli aynı kıvamda yapsın. Vücut bu o gün içtiği suya göre bile değişebilir.

Cook

Ara ara biz de yaşıyoruz bu problemi kendi kendine geçiyor bi süre sonra.Veterinere sorsanız bir sürü ilaç önerir büyük ihtimalle ama tek başına yumuşak dışkı bir hastalık belirtisi değildir.Içiniz rahat etmiyorsa probiyotik kullanabilirsiniz ya da doğal probiyotiklerden (laktozsuz kefir,yoğurt gibi) verebilirsiniz bir süre 💞

mihriii

çok teşekkür ederim kefir veriyordum ❤️❤️

mihriii

teşekkür ederim malt veriyorum ama hiç böyle olmazdı ya

mihriii

peki çok teşekkür ederim

miloski

mamasını da değiştirip gözlemleyebilirsiniz benim kedimde n&d mama yumuşak dışkılamaya sebep oluyordu. içeriğinde bir şeyi iyi sindiremiyorsa yapabilir mama değiştirdik ve düzeldi

mihriii

teşekkür ederim 2 aydır aynı mamayı kullanıyoruz ondan olduğunu sanmıyorum