Nd Pumpkin Bıldırcın Etli Balkabakli

Milovat

Kendime petlebiden aldığım mamada bıldırcın proteini yazarken bugün farminada incelediğimde kurutulmuş bıldırcın yazıyor. Yine petlebide iceriklerde de nd yenilendiginde icerikler yenilenmemisti. Yakın zamanda farminadan bu mamayı alan var mı içeriğinde hala protein mi kuru et mi yazıyor çok merak ediyorum. Ona göre beş kiloluk sipariş edeceğim. Hiç başka mama denemeden. Aldığım ve sitenin fotoğrafını da ekliyorum arkadaşlar. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

10 CEVAP

Faytekin

Nd de neler olup bittiğini kestirmek gerçekten güç şuan,mamalar patlak verdi,içerikler birbirini tutmuyor,site ayrı paket ayrı yazıyor dediginiz gibi,bu sorunlar düzelene kadar ben kullanmayacağım ,sizde dikkat edin.

hugras

Her ne kadar farmina içerik değişmedi dese de tüm dillerde protein yazmış, ne bu protein bıldırcının gagası mı, ayakları mı bağırsağı mı? Nasıl içerik değişmemiş oluyor ki, kedim eski maması biter bitmez bu içerikli mamaların hiçbirini yemedi

Kedisever80

@Hugras bıldırcın eti Proteini Bir bıldırcının Komple Öğütülüp Un haline Getirlmesidir.

Blackcat34

Nd kedimde gaz yaptı orijen mamaya geçtim. Gaz sorunu düzeldi fakat vücudundaki tüy dökümü arttı. Kuyruk kısmına darbe almış orda tüyleri yoktu oradakilerde çıkmaya başladı ama :) Değişik biraz yani anlayamadım. Nd kullanırken tüyleri daha iyiydi sanki ama son aldığım paketi yemedi.

Milovat

Neden hiçbir soruma yanıt bulamıyorum? Yoksa Burhan Altıntop misali ben aslında yoh muyum İsa'nın babası?

Milovat

Siz neye geçtiniz? Brit yeni serisi iyi gibi görünmüştü ama o da kedilere iyi gelmiyormuş...

hugras

Bıldırcınlı Son aldığımda kurutulmuş bırdırcın proteini yazıyor, kedim ağzına bile sürmedi..ben de brit care urinary sterilized tavuklu olanından aldım açar açmaz saldırdı..şimdilik bununla devam edecegiz gibi ama acana indoor kısır olanını radara aldım

Anonymus179224

Başka dillere de bir bakın isterseniz, belki çeviride sıkıntı yaşanmıştır :/

Anonymus179224

N&D mamaları ne zaman bozdu? Ben de haziran üretimi bir mamayı sepete ekledim de sıkıntılı mamalar arasında değildir umarım. Bilgisi olan bilgilendirirse çok sevinirim :)

Milovat

Ben de brit deneyecegim sanırım kötü yorumlari gozardi ederek... Umarım buraya ağlayarak geçmeyen ishal kabiz yok tüy dökümü diye gelmem :((