Kedi Taşıma Çantası İle Uçak Yolculuğu

ezgiongel

Arkadaşlar merhaba,kendime yeni çıkan sırt çantası şeklinde olan taşıma çantası aldım.Pegasus müşteri hizmetlerini aradığımda olması gereken ebatta değilmiş taşıma çantası.Bu çantalarla kabinde kedisini taşıyan var mı acaba?Ben biletimi alsam sorun yaşar mıyım kedimi kabine almakla ilgili?

3 CEVAP

psabrk

Web sitesinde 323250 diye yazıyor sizin aldığınız çanta bu ölçülerden dahamı büyük ?
Ama boyutta sıkıntı çıkartmadıklarını biliyorum genelde kiloya daha çok dikkat ediyorlar.
Tabi pinpirikli bir görevliye denk gelmezseniz :/

ezgiongel

Teşekkür ederim müşteri hizmetlerini aradım internetteki bilgileri söyleyip duruyorlar.Benim çantamın 432329 ebatında dün expresin ise 554023. Sadece 6 cm yüksek şimdi internetteki taşıma çantalarına baktım neredeyse hiçbiri tam o ebatlarda değil Bu kadar insanın hiçbir hayvanını mı almıyorlar?Mantıksız geldi açıkçası.

ezgiongel

Teşekkür ederim müşteri hizmetlerini aradım internetteki bilgileri söyleyip duruyorlar.Benim çantamın 432329 ebatında dün sun expresinkine baktım554023. Sadece 6 cm yüksek şimdi internetteki taşıma çantalarına baktım neredeyse hiçbiri tam o ebatlarda değil Bu kadar insanın hiçbir hayvanını mı almıyorlar?Mantıksız geldi açıkçası.