Kedimin Kulağına Ne Oldu? Acil

tubatuba12

Kedimin bugün kulağının arkasında ki tüylerin döküldüğünü farkettim neyden olabilir? 1 hafta önce kısırlaştırıldı. Başlık çıkınca kulağını çok kaşımıştı ama sanırım ameliyatından önce bu dökülme yoktu. Mantar aşısı yok mantar olabilir mi? Lütfen yardımcı olun mantar nasıl bir şey anlayamadım ne olduğunu da anlayamadım

17 CEVAP

tubatuba12

En iyisi mantar aşısı yaptırmak o zaman ileriyi de düşünerek

tubatuba12

O zaman birkaç gün saha gözlemleyip bakayım kısırlaştırınca veterinerde ki eşyalardan mantar kapmış olabilir veya sizin dediğiniz gibi çok stres yapıp dökülmüşte olabilir