Kedim Sanırım Hastalandı

Kedim çok uyuyor arada kalkıp hareketleniyor oyun istiyor o da yarım saat falan sürüyor geri uyuyor, ishal ve günde 1-2 defa falan hapşırıyor. Neden olabilir bu? Evimiz biraz soğuk üşütmüş olabilir mi, ne yapabilirim? Yakınlarda veteriner hekimimiz yok maalesef.

2 CEVAP

melist35

ev soğuksa üşütmüştür evet. veterinerin görmesi lazım malesef

Güncelleme: ben finallerim için evden gittiğimde kedim çöpü karıştırıp bozulmuş tarhana ve çok küçük bir parça çiğ tavuk yemiş annem söyledi ama çok azar azar bir parça falan bu etkiler mi? Yarın veterinere gideceğim.