Orijen Kısır Kedi Maması Niye Yok

kaanpolat

Merhaba ben hep orijen kullandım sürekli değiştirerek farklı çeşitlerini kullandım kedimi yeni kısırlaştırdım ama kısır maması yok ne yapmalıyım orijen den başkasına güvenmiyorum six fish kullansak sorun Olurmu

5 CEVAP

Faytekin

Dişi kedilerde pek bi sorun olmuyor ama erkek kedilerde ciddi sıkıntılar yaratabiliyor Orijen ve Acana,bu arada aynı gitardan bende de var şaşırdım görünce:)

fettahaltuntas

kısır kedi maması kullanmassan idrar kanalında ciddi büýüklukte taslar ve tikaniklik olur Allah korusun operasyona kadar gider.

sforselin

Fit&Trim diye bir çeşidi var. Kalorisi diğer çeşitlerden daha düşük. Bence Orijen'in kısır maması da diyebiliriz buna. Kilo almasının önüne geçebilir, böyle bir yatkınlığı varsa

kaanpolat

Acananın var ama bilmiyorum N&D bize iyi gelmedi mağlesef asla kullanmam proplan yada royal canin nekadar çöp içeriği olduğunu biliyorum Orijene devam etmeliyim

kaanpolat

Acananın var ama bilmiyorum N&D bize iyi gelmedi mağlesef asla kullanmam proplan yada royal canin nekadar çöp içeriği olduğunu biliyorum Orijene devam etmeliyim