Royal Canin Yavru Kedi Maması Bilgi ?

duyguerdgn

Kedimin mamasını değiştirmeyi düşünüyorum ama kimseden Royal Canin al dediğini duymadım daha önceden kullanmış olan var mı nasıl bir mama yararları zararları falan ?

10 CEVAP

kaanpolat

İçinde ne olduğu belli olmayan bir mama

Nuronroe

kedim royal canin kittenla büyüdü ve tüyleri sağlıklı kilosu iyi bence kullanabilirsin

kubrafdn

ilk basta oğlum hasta oldugunda vs. vet onu önermisti bize fkata alamamıstık cunku bence asırı pahalı bir mama. eger ona verecek butceniz varsa bence nd ya da proplan alabılırsiniz. bende reflex mamaya gececegim maalesef royale butcem yetniyor.Kalın Yazı

butcem yetmiyor.- - Liste maddesini girin

duyguerdgn

Peki hangisini önerirsiniz

Salihaylmz

Daha önce kullandık yavrumun ilk mamasıydı kilo alması için almıştık

İçeriği pek güzel değil kokusu hafif taneleri ufak sayılmaz herhangi bir sorun da yaşamadık içeriği guzel olmadigi için başka mamaya geçtik

Benim kedim de beğenmedi. Ama yavru kedilere çok tavsiye ediyorlar. Alışmasını sağlayacağım. İçeriğindeki besin miktarı purina one dan daha iyi

Uzmo

Bizimki eski evinde yiyodu o yuzden ilk etapta almistik, ancak veterinerim cok tuzlu bi mama oldugu icin onermediklerini degistirmemizi soyledi.

emiragacci

Pro plan ve Royale Canin İçeriğinde ne olduğu belli olmayan mamalar tavsiye de etmem

İçeriği düzgün mamalar olarak benim bildiğim

Acana , Brit , Fitmin , Naturea ve Orijen

suwdey

En iyi mamalardan biri biz Royal Canin Kitten kullanıyoruz eğer kilo problemi yoksa 1 yaşından sonra da devam edebilirsiniz. Fiyat açısından farklı bir marka tercih etmek isterseniz Felicia da güzel ve uygun fiyatlı

Gamsem

Bende royal kullanıyorum şükür sıkıntı yaşaamadı bi arada çok kötü dediler burda bende n&d ye geçtim ama kedim hastalandı karaciğer enziiimleri vs sorun oluştu maalesef her iyi mama yaramıyor o yüzden tekrar royale geçtim sıkıntı yaşamadım tüy vs gibi:)