Sadece 45 Gün Anne Sütü Alan Kediler Ne Gibi Problemler Yaşar

onur190707

26 eylul dogumlu yani tam 4 aylik 4 kedimiz var anne kedi çatı ortamında dogum yaptiktan 45 gün sonra kayboldu ve malesef halâ kayıp ne oldu bilemiyorum. yavru kediler 45 günden sonra elbette bir boşluk hissine girdiler elimden gelen herseyi yaptim hergün ev yogurdu yas mama daha sonrasinda ve hali hazirda kuru mama gibi seylerle besledim ve yavrular bugün 4 aylik oldular aşısız olmalarina ragmen herhangi bir saglik problemleride yok görünüyor ama mesela iclerinde en sevdigim kedim boyut olarak kücükken diger kardesi ona göre cok büyük bu anne sütüyle alakali bir konumudur acaba. örneğin en sevdigim kedim diye bahsettigim yavruyu kucakta sevmek icin tutamiyorum stres yapiyor ve atlamak istiyor bu tip durumlarin annelerinden erken ayrilmalariyla bir ilgisi olabilirmi? son sorum ise 3-4 günde bir kum degistirmek zorunda kaliyorum aldigim kum 5litrelik acaba bu kullanim süresi normalmi zira ögrenciyim ve maddi olarak artik cok zorlaniyorum bu konuda, mama olarakda orta kalite mama kullanmak zorunda kaliyorum (proline). kedilerden ikisini 3 4 aylik olunca sahiplendiririm diyordum öyle bir bağlandımki sitede basit bir sahiplendirme ilani acmaya bile üşeniyorum suan :)

1 CEVAP

baranertaga

Zaten anne kedi en az 45 en fazla 65 gün emzirir belki de sütten kesti ve gitti ?