Bugün

suzanulutas

dışarda beslediğimiz bir sokak kedisi 1 ay önce doğum yaptı ve 4 tane yavrusu yaşıyor bugune kadar iyi baktı onlara fakat 2 gündür beslemiyor ve sürekli hapşırıp öksüürüyor ne yapabiliriz

3 CEVAP

Ece5

Büyük bi ihtimal üşütmüş gibi bi veterinere götürüp iğnr olmasıda fayda var gibi ilerlerse durumu daha kötüye gider

suzanulutas

anladım teşekkür ederim peki şu an yapabileceğimiz bir şey var mıdır zor nefes alıyor

SedaSD

Bir veteriner hekimi arayıp ne yapacağınızı damışabilirsiniz, oraya gitmeden. ilaç vs öneride bulanacaktır.