Dişi Keidler 2 Farklı Kediden Aynı Anda Hamile Kalabilir Mi?

Kedisever80

Arkadaşlar benim Kısırlaştırmış bir dişi kedim var Kısırlaştırmadan önce hamile olmuştu 1 yavrusu Benim Erkek kedime diğer yavrusu Beyaz bir Kediye benziyor 2 Kediden hamile Kalmış olabilir mi?

2 CEVAP

Oqrenerde06

İKİ ERKEK KEDİYLE AYNI ORTAMDA BULUNDUMU DA ? Bulunmadıysa da ailesinde varsa beyaz bir kedi ona da benzeyebiliyor illa babaya ya da anneye değil misal dedesine dedesinin babasına da benzeyebiliyor

baranertaga

Anne ya da babanın soyunda varsa benzeyebilir