Sindirim Sorunu Ve Virbac Mama

caglaauzun

Kedimde sindirim sorunu oluştu. Aşırı tüy dökümü sebebi ile tüy yumakları ve aşırı gaz oluştu ve o dönem proplan mamaya geçmiştik. Daha sonrasında mama değişimleri denedik ama karnı ağrımaya devam ediyor gibi diye düşünüyorum. Veteriner virbac deneyelim dedi. Kullanan var mı içinizde? Bu arada kedim genelde sık sık fotoğraftaki gibi oturuyor ve daha önce hiç görmemiştim böyle oturduğunu. Karnının ağrıdığını düşünme sebeplerimizden birisi de bu.

20 CEVAP

caglaauzun

su tüketimi baya baya fazla aslında. kabızlıkta değil dışkının sonu biraz kıvamsız oluyor gibi. ishal de diyemem açıkçası. probiyotiği kesinlikle deneyeceğim çok teşekkür ederim :)

ahmetzz

Virbac mama Kliniklere özel Tedavi mamasıdır. Tedaviden Sonra Kullanmayı bırakabilirsiniz. Sindirim Sistemine İyi gelen Kaliteli Mamaları Tercih ederseniz bir daha Böyle Bir Sorun yaşamazsınız.

caglaauzun

üşüdüğünde de bazen bu şekilde kısa süreli oturuyo ama o dönem bizde saatlerce böyle otururdu. sorunu bir an önce tespit edersiniz umarım:(

betulbakioglu

tüy sorunu için düzenli olarak malt macun kullanabilirsiniz☺️

Virbac benim kıza da çok iyi geldi ve gerçekten iyi mamadır kaka kıvamı düzelecek biz çok memnunuz ayrıca probiyotik tavsiye ederim 🙏🏻