Yavrukedi

suzanulutas

1 aylık yavru kedileri anneleri besleyemediği için bizim beslememiz gerekiyor nasıl beslemeliyiz bugüne kadar anne süyütle beslendiler

4 CEVAP

MISRA160

bir şırınga alıp içine süt koy ve ağızlarına yavaş yavaş sık bu kadar:)

suzanulutas

biberon aldım ve süt tozundan hazırlayıp vermeye çalıştım fakat almadılar

Kedisevercat

şırınga ile dene

Minnak53

Merhaba ,
Vetlerde satılan şırınga şeklinde küçük biberonlar var vete durumu anlatın uygun ölçüde bir biberon verecektir ayrıca bildiğimiz her evde bulunan sütler kedilere verilmez böbrek hastalığına yol açar vetiniz yine uygun olan anne süt tozu ve kitten mamasını ayarlar .