Kedi Kısırlaştırma

Kedimi bu hafta kısırlaştırmayı düşünüyoruz ama o kadar strese girdim ki sürekli bu işlemi düşünüyorum.Bu konu hakkında iç rahatlatacak olan var mı ?

2 CEVAP

betultekin02

Kısırlaştırma birçok kedinin sorunsuz atlattığı bir operasyon :) Mutlaka öncesinde kan tahlili yaptırın. Herhangi bir sorunu varsa kısırlaştırma sonrası ciddi problemler ortaya çıkabilir. İmkanınız varsa gaz anestezi kullanılan bir yere yaptırmanızı tavsiye ederim. Öncesi ve sonrasında Hills a/d yaş mama verebilirsiniz veterinerinize de danışarak. Bu mamayı genelde ameliyat öncesi ve sonrasında hızlı toparlanma için veriyorlar.

Bu arada erkek kedi