Muhallebi Ve İshal

Dun kuzenim kedime 2 yemek kasigi kadar muhallebi vermis gizlice dfun aksamdan beri ishal illa veterinere goturmemizw gerek var mi yoksa kendiligindwn gecer mi bisey vermemiz gerekir mi yardimci olurmusunuz

2 CEVAP

elba

bildiğim kadarıyla özellikle tatlılar ishal yapıyor.kendiliğinden geçmesi lazım iki gün bekleyin ve beslenmesine dikkat edin.. ancak iki günden fazla sürer ve iyileşme göstermezse veterinere göstermenizde fayda var.

Cok tesekkur ederim sagolun :)