Kedim 2 Seferdir Bunu Yapıyor Sizce Ne Olabilir?

Alexanderr

Merhabalar. Kedim 2,5 yaşında erkek ve kısır. 2 seferdir ben uyandıktan sonra yatağa gelip kendini sevdirirken kan benzeri bir sıvı bulaşıyor çarşafa. Görüntüsünü de buraya ekleyeceğim sizce ne olabilir ? Sıvının hangi bölgeden geldiğini bilmiyorum tam olarak veterinere götüreceğim ama buna benzer bir durum yaşayan var mı sormak istedim, yardımlarınız için teşekkür ederim.

12 CEVAP

Elmas35

Pirelerin yeni ısırmış oldukları yerlerden bu şekilde kan gelebilir.

Elmas35

İdrar yollarıyla ilgili bir problem yaşamadık şimdiye kadar ama evet olabilir.
Bu ara hayır pire insanı ısırmaz. Ben kaç kez sokaktan kediler aldım tedavi amaçlı ve hepsi birer pire torbasıydı. Yattıkları yerlerde vs bolca bu şekilde benek benek kan lekeleri olurdu. (Tabi kedicikleri öylece bırakmadım pire spreyinden sıktım)

Alexanderr

Fakat evde pire olsa beni de ısırmaz mıydı? Kaşınma vb. bir durum da yok. Ben idrar yollarıyla ilgili bir problem olmasından korkuyorum. :(( Bununla ilgili bir fikriniz var mi?

Alexanderr

Fakat evde pire olsa beni de ısırmaz mıydı? Kaşınma vb. bir durum da yok. Ben idrar yollarıyla ilgili bir problem olmasından korkuyorum. :(( Bununla ilgili bir fikriniz var mi?

Alexanderr

Çok teşekkür ederim cevabınız için. :)))) Başka fikri olan arkadaşlar da cevap verirse çok mutlu olurum

Alexanderr

Güncell

Melihcn

Kısırlaştırma işlemi yeni mi yapıldı

Alexanderr

Hayır 1 seneyi geçti

Happytree

Böbrek yada idrar kesesinde taş oluşmuş olabilir. Kedinize iç-dış oarazit yaptırmıyor musunuz? Pire varsa, iç parazitide vardır.

ZehraBulutt

Anal kese sıvısı da olabilir, eğer öyleyse çok iğrenç kokar.

Gamsem

Benim kedimde 8 aylık yeni kısırlaştırdım kısırlaştıktan sonra daha gözlemlemedim ama ööncesin hep oluyırdu hatta antiseptik sıvı pamuğa sıkıp cinsel organına sürdüğümde temizlediğiimde tüyleri uzun kahverengi oluyor ben vete anlattım oda erkek testestronu dedi bende anlamadım

Gamsem

Ve kan rengi değil bildiğiniz kahverengi sizde cinsel bölgesine nemli pamukla silin varmı bakın vete danışın genede benim içim rahat değil devam ederse başka vetede danışıcam