Bişey Yemediği İçin Mi Kusuyor Yoksa Aşı Yüzünden Mi?

Sucre

  1. Gününe girdi karma aşısı olalı hala halsiz eskisi gibi değil ve hiç bişey yemiyor az öncede kustu sadece su azıcık neden olabilir

6 CEVAP

avakafka

aşıdan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum en kısa sürede hekime götürün bence. zorla da olsa yedirin özellikle su içirin vücudu iyice halsiz düşer

mishapamuk

Aşının etkisinin 4 gün süreceğini düşünmüyorum. Farklı bir şey olabilir. Yaş mama verdiniz mi?

betultekin02

Aşı öncesi kan tahlili yapılmadıysa ve vücutta bir hastalık, enfeksiyon vs varsa aşı kedilerde çok ciddi sorunlar yaratabiliyor. En kısa zamanda kontrole götürmelisiniz :(

Sucre

Yaş mama yiyor ama kuru yemiyor

Kedisever80

Acil Veterinere Götürün. geçenlerde sitede birisi daha Sizinle aynı durumdaydı karma aşıdan Sonra Kedisi halsizleşmiş, iştahsızlaşmış Kedisinde FIP çıktı.

Dehidre olabilir, su içmiyorsa patilerini ıslatın yalamasını sağlayın aynı zamanda yoğurt verebilirsiniz yine yemezse patilerine sürün. Ekstra kusmaları varsa antepsin şurupla desteklenebilir mideyi koruması açısından. Belki depresyona girmiştir en iyisini veteriner bilir problem yok diyorsa küsmüştür yemiyordur sonuçta veterinere gitmek birçok kediyi strese sokuyor