İnsandaki Grip

Insandaki grip kediye bulasir mi

4 CEVAP

yasement

Bulaşmaz içiniz rahat olsun veterinere sormuştum :)

Ben bulasir diye biliyorum cunku hapsırık aniden geliyor bizr ve elimizle agzimizi ve burnumuzu kapatiyoruz . Sonra kediyi seviyoruz ve kedi kendini yaliyor temizlenmek amacli . Ben biraz gripim ve olabilidigince mendile hapsirmaya calisiyorum zaten gunde 2 yada 3 kere hapsiriyorum ama baska yorumlarada bak sen belki ben yanlis biliyorum.

Tamam tesekkur ederim

Tesekkur ederim 2 gundur sevemiyodum simdi doya doya sevicem