Kedim 6 Kg British Kilosu Sorun Olur Mu Sizce Yada Az Daha Kılo Alsa Bir Şey Olur Mu

kedim 6 kg british kilosu sorun olur mu sizce yada az daha kılo alsa bir şey olur mu

8 CEVAP

Kedisever80

Kedinizin Büyüklüğüne bağlı. Kimisi 3 kiloyken kilolu Olur kimisi 8 kiloyken normal olur.

avakafka

kaç aylık? komşumun 11 aylık kedisi 8 kilo sorun olacağını sanmıyorum veterinere sormak lazım

anjelik123

Erkek kedilerde maksimum 6 dişilerde 5 kilo uygun deniliyor daha fazla alırsa obeziteye doğru gdebilir bu seferde zayıflatmak için uğraşırsınız.

anjelik123

Erkek kedilerde maksimum 6 dişilerde 5 kilo uygun deniliyor daha fazla alırsa obeziteye doğru gdebilir bu seferde zayıflatmak için uğraşırsınız.

emreovec

Çok sınır.

kaanpolat

Yavaştan diyet mamaya geçiş yapın derim obezite olmadan benimki niye kilo almıyor ya

Palyaco

Kilosu iyi ama almaması lazım artık kilo birde hangi mama veriyorsunuz çünkü sınırda kilosu acil haraket ettirin kedinizi oyunlar oynayın

Palyaco

Prima cat maması kullanın Prima cat turkey için ürettiği mama yağ oranı 10 hindili ve diğer mamalardan kaliteli fiyat olarakta normal glutensiz mama ayrıca Kedi nanesi var içinde catnip