Köpeğimi Günde Kaç Defa Yada Kaç Saat Aralıklarıyla Wc Ye Çıkarmam Lazım

ibrahim7242

köpeğimi günde kaç defa yada kaç saat aralıklarıyla wc ye çıkarmam lazım

5 CEVAP

Whitedog

merhaba, yetişkin köpekler her 8 saatte bir tuvalete çıkarılmalıdır. yani günde üç defa çıkaracağınız bir program oluşturursanız onun mental ve fiziksel sağlığını bozmamış olursunuz. yetişkin köpeklerin maksimum 8 saat tutması gerektiğini unutmayın :)

Zeytinyx

Biz sabah - akşam olarak çıkarıyoruz kış şartlarından dolayı ancak normal zamanda 3 kere çıkarmanız ve yürüyüşü min 30 dk yapmanız yararına olacaktır. Yorumumu yararlı bulduysanız patilerseniz çok sevinirim 💖

Kedisever80

Irkı ne. Irkına bağlı. Bazı cinsler için günde 30 dk yetiyor Bazılarını en az 4 saat gezdirmek lazım

Beyzasagir

Ben günde 2 kez sabah ve akşam çıkarıyorum saatler sana bağlı en az 40 dk olmalı

Merhabalar pek bilgim yok fakat o köpeğinizin mama, büyüklük, sizin verdiğiniz çiş çıkarma saatlerine bağlı. Arkadaşım sabah ve akşam çıkarıyor. En az 30 dk olacak şekilde. Sağlıkla büyüsün :)