Kedimin Tüy Dökme Sorununu Nasıl Önleye Bilirim :(

zahidebulut

kedimin tüy dökme sorununu nasıl önleye bilirim :(

6 CEVAP

ezgcn

Bol bol vitamin takviyesi mamasını daha kaliteli bir mamayla değiştirme gibi şeyler yapabilirsiniz

Lola_alice

Kedilerde tüy dökme ve tüy kalitesini etkileyen en önemli faktör mama kalitesi. Tahıl oranı düşük mama kullanırsanız bu sorunu önemli oranda ortadan kaldırabilirsiniz. Sanabella, N&D gibi.bir de dökülme dönemlerinde sık taramak önemli. Yalnız kullandığınız fürminatör ya da tarak da kaliteli olmalı. diğer türlü hem tüyleri kırıyor hem de deriye hasar veriyor.

Lola_alice

Kedilerde tüy dökme ve tüy kalitesini etkileyen en önemli faktör mama kalitesi. Tahıl oranı düşük mama kullanırsanız bu sorunu önemli oranda ortadan kaldırabilirsiniz. Sanabella, N&D gibi.bir de dökülme dönemlerinde sık taramak önemli. Yalnız kullandığınız fürminatör ya da tarak da kaliteli olmalı. diğer türlü hem tüyleri kırıyor hem de deriye hasar veriyor.

ayseguledez

Sanabella iyi bir markamı bu mama çok duydum bu aralar adını

kaanpolat

Ocak şubat aylarında tüy dökmesi normal mevsimsel bir şey engelleyemezsiniz

Anonymus179224

Balık yağı iyi gelebilir.