Nörolojik Sorun

HILALKAYA

Kedisinde travmaya bağlı nörolojik bir sorun yaşayan arkadaşlar bilgilerini benimle de paylaşırsa çok mutlu olurum..

3 CEVAP

Ozlemlh

Kedime FIB tanısı koyuldu ve merkezi sinir sistemi etkilenmiş kafasını sürekli sallıyor dengede tutamıyordu sonrasında kaybettik fakat ondan önce gençlik hastalığı geçirmiş nörolojik olarak kalıcı hasar yaşadı arka ayakları zaman zaman tutmuyordu yürüme problemi vardı denge sorunları yaşıyorduk

Ozlemlh

Kusura bakmayın mesajı yanlış okumuşum bizimki travmaya bağlı değildi

HILALKAYA

Önemli değil elbette teşekkür ederim yanıtınızdan dolayı.Kediniz için de Allah sabır versin diyebilirim çok üzüldüm gerçekten..