Kediler Kısırlaşınca Cinsel Birliktelik Yaşamıyorlarmı Benım Erkek Ve Dişi Kedim Hiç Yakınlaşmıyorlr

sevcankansu

kısırlaştırdıktan sonra bir birlerinden uzak durmaya başladılar hiç eskisi gibi birlikte olmuyorlarda .s sebebi nedir

2 CEVAP

Melihcn

Hayır kısırlaştırıldıktan sonra cinsel istekleri olmaz nadir durumlarda erkek kediler bu belirtileei gösterir fakat dişi kedilerde yok denilecek kadar azdır.

gayelise

Eğer kızgınlık dönemi yasadiysa o zaman geçirdiklerini tekrar hatırlayıp belirti gosteriyorlar ama sebebi kızgınlık değil sadece hatırladıklari icin ne olduğun bilmeden yapıyorlar bizimkiler de kisirlasti ama eskisi gibiler hala oynuyorlar hep zamanla düzelir belki