Proline Kum Kullananlar

gayelise

Kedilerime yeni kum aldım proline ama pek çok şekli var kokusuzu bebek kokulusu lavanta kokulusu bunlar arasında bir fark var mı ben 3 tane farklı farklı aldım ama fark ediyor mu hepsi aynı mı yoksa ?

5 CEVAP

ezgcn

Hepsi aynı sadece yazdığınız gibi kokuları farklı bende kullanıyorum bebek pudralı olanı çok memnunum

Sudekilic

Ben lavanta kokulusunu kullanıyorum.Aslında amacım kokusuz almaktı ama bir hata sonucu kullanmaya başladım.Lavanta kokusu hiç yok gibi bir şey zaten sadece kumun dibine girdiğiniz zaman kum kokusu geliyor.Diğer çeşitleri denemedim ama bilmiyorum.

Bence bebek pudralısını kesinlikle kullanmayın. Sabunlu kullanın. Çünkü bebekli olan çiş gibi kokuyor.

pelintpe

Hepsi ayni sadece koku farkı var. Bende sabunlu olanı kullanmıştım. Çok güzel kokuyor sevdim

pablopicasso

İlk zamanlar kullandım. Kokusuz olanı ama sonra Sanicat e geçtim.