Pouch Mama

Berf28

5 aylık kedime yanlışlıkla tavuklu ciğerli pouch mama aldım 100gr. Versem sıkıntı yaşar mıyım?

5 CEVAP

mishapamuk

hangi markanınki?
yetişkin için mi?
100 gr belki çok gelebilir, ikiye bölüp iki gün verebilirsiniz. kuru mama + yaş mama şeklinde

Berf28

En fazla kaç gün saklayabilirim ve nerde saklamam gerekir?

golsahyildirim

2-3 öğüne bölerek verin, ağzı açıldıktan sonra 24 saat buzdolabında saklanabiliyor, en sağlıklı süre bu genelde. Kedinize vermeden önce mamanın soğuk olmamasına dikkat edin, ishal olabilir 🙁

Anonymus179224

Pouch açınca bizimki süpürüyor nedense. 😹 Buzdolabında arkadında yazan zaman kadar saklayabilirsiniz.(48 saat oluyor genelde)

Berf28

Teşekkür ederim herkese🤗🤗🤗