British Shorthair Anne Ve Sokak Kedisi Baba Çiftleşme Sonucu Yavrular Nasıl Olur

Dkylmz666

Sokak kedisiyle bir kez çiftleştikten sonra hamile kalmadıysa kendi cinsi bir kediyle çiftleşirse sorun olur mu?
Çünkü ben sadece bir kez çiftleştiklerine şahit oldum ama eğer doğru bilgiyse kediler hamile kalması için birkaç kez yapması gerek

2 CEVAP

Anonymus179224

İlk seferde başarılı olamazlar diye bir kural yok, dişinin hamile kalıp kalmadığını zaman gösterecek artık.

emreovec

Her şey mümkün.