British Shorthair Anne Ve Sokak Kedisi Baba Çiftleşme Sonucu Yavrular Nasıl Olur

Dkylmz666

Sokak kedisiyle bir kez çiftleştikten sonra hamile kalmadıysa kendi cinsi bir kediyle çiftleşirse sorun olur mu?
Çünkü ben sadece bir kez çiftleştiklerine şahit oldum ama eğer doğru bilgiyse kediler hamile kalması için birkaç kez yapması gerek

2 CEVAP

Milovat

Cins kedilerin özellikle britishlerin, farklı cinslerle çiftleşmesi sonucu doğacak olan çocuklarda bir takım kalıtsal hastalıklar ve sorunlar yaşanabiliyor diye okumuştum bir yerde. Keşke hayvanları çiftleştirmek yerine kısırlaştırsanız. Sokak kedisinin ya da ciflestireceginiz kedinin sağlıklı olup olmadığından emin olmadan nasıl ciftlestirdiniz anlam veremedim doğrusu

Dkylmz666

Öncelikle teşekkür ederim. British kedim içerde duruyor diğer kediye de bahçede bakıyoruz. Annem evden çıkarkan kapı aralık kalmış ve diğer kedi içeri girmiş. Bende ses duyunca hemen gittim. Yani bilerek yaptığımız bişey değildi.