Bu Nedir?

kaanpolat

Merhaba kedimin alt dudağında kızarıklık neden olabilir

11 CEVAP

kaanpolat

Veterinere sorduk biryere sürmüş olabilir dedi ameliyat oldu yakalık taktık onu çıkarmaya yakılırken olmuş olabilirmi

Melihcn

Bir çok nedeni var diş eti iltihabı dudakta enfeksiyon fungal stomatit bağışıklık sisteminde düşüş ve akne

Zeytinyx

Kedi aknesi olarak geçiyor plastik ile temas ettiyse veya plastik mama kabından mama su yiyiorsa/ içiyorsa olmuştur çelik veya seramik + derin olmayan bıyıklarının rahat sığabileceği bir kapta mama vermeniz daha iyi olur yorumumu yararlı bulduysanız patilerseniz çok sevinirim 💖

kaanpolat

Plastik kullanmıyoruz seramik kullanıyoruz dün ciğer yemişti acaba ondan mı oldu hafif sıcaktı

kaanpolat

Yok hiç oyuncaklarla oynamadı zaten ameliyat oldu bir kaç gündür yatıyor

kaanpolat

Yok hiç oyuncaklarla oynamadı zaten ameliyat oldu bir kaç gündür yatıyor

kaanpolat

Yok hiç oyuncaklarla oynamadı zaten ameliyat oldu bir kaç gündür yatıyor

selinlilaaa

şişlik var büyük ihtimalle aknedir diye düşünüyorum veterinere gidin ilaç yazsınlar şişlik artmadan :)

SerraYanmaz

Bir şeyi sert bir şekilde çiğnediyse ya da sıcak bir şey yediyse yaladiysa da olabiliyor

SerraYanmaz

Sıcak yiyince oluyor kendi kendine geçiyor tekrar sıcak bir şey yemesin ama

Boncukus

Oyuncakları varsa ağzında taşıyabildiği onlar yapmış olabilir