En İyi Kedi Maması Markası

Bulutcemre

Fiyat fark etmeksizin en iyi kedi maması markası hangisidir? Uzun süredir n&d kullanıyoruz ve birçok çeşidini denedik.

4 CEVAP

Policlal

En iyi mama kedinize iyi gelen mamadır. Bazen en iyi marka olduğunu söylenenleri alırsınız ama kedinize iyi gelmez. Örneğin: Benim kedim Acana yiyordu ama veteriner uzun vadede karaciğer sorunu yaşayabileceğimizi söyledi bıraktık. N&D çok iyi bir mama deniyor ama uzun vadede kullanan hem kedi hem de köpeklerde böbrek rahatsızlığı yaptığı neredeyse %90’larda. Şuan klinik mama virbac kullanıyoruz. Ben mama konusunda çok araştırma yaptım. Piyasadaki her mamanın içeriğini inceledim. Bu işin büyük bir kısmı da ticaret. Veterinerinizin ticari kaygısı olmadığını düşünüyorsanız ona danışmalısınız

kaanpolat

En iyisi orijen ve Acana eşi benzeri yok

Gastronom

Royal caninde güzel