Tozutmayan İyi Topaklanan Koku Yapmayan Kum Hakkında Yardım Edebilir Misiniz

irmtnc3

Tozutmayan iyi topaklanan ve kokuyu iyi hapseden bir kum arıyorum ama bulamıyorum böyle bir kum kullanan varsa önerebilir mi?

10 CEVAP

Gulruh

Feles kedi kumu sıfır toz ben ever clean kullanıyordum sonra ark tavsiyesi ile felesi denedim ve muhteşem bir kum fiyatına göre koku yok toz zaten hiç yok çokta iyi topaklanıyor.

Salihaylmz

Bentonit kumların hepsi az çok tozutuyor malesef.
Peletler en sagliklilari (big cat ve natural bastet). Sıfır toz ve kokuyu iyi hapsediyorlar.
Bentonit alacaksanız ince taneli reflex ve vancat önerebilirim ben kokusuz kullanıyorum az tozutuyorlar ama iyi topaklanıyor ve kokuyu iyi hapsediyorlar.

Policlal

Reflex clinic kullanıyoruz sarı olan. Topaklanması iyi ve tozutmuyor sadece ilk dökerken paketin sonu tozutuyor o kadar

Zeytinyx

Kedi besleyen arkadaşlarımın ortak sıkıntısı bu sorundu Ancak ikisi de ever clean kullanmaya başladı ve memnun kaldılar. Yorumumu yararlı bulduysanız patilerseniz çok sevinirim 💖

Kedisever80

Micho kalın taneli kedi kumu hem uygum hem iyi. Kediniz Çişini yaptıpında Bebek pudrası kokusu yayıyor.

NSukun

Pelet kullanabilirsiniz geçiş asamasini tamamladıktan sonra hiç sorun kalmıyor en sağlıklısı fiyatı da bütçeye göre ayarlayabilirsiniz ben en ucuz olanlardan kullanıyorum ondan bile memnunum hiç değiştirmeyi düşünmüyorum

Gulruh

Feles kedi kumu sıfır toz ben ever clean kullanıyordum sonra ark tavsiyesi ile felesi denedim ve muhteşem bir kum fiyatına göre koku yok toz zaten hiç yok çokta iyi topaklanıyor.

Melihcn

Feles tek geçerim elinizi içine sokun üzerinize sürün tek toz gelmiyor o derece harika bir kum

Feles de tozlanma olmuyor

suledoruk

Bentonit kumlarda 0 tozutma yapan bir kum bulamazsınız bentonitlerin en kaliteli markası bile tozutma yapıyor az veya çok tozutma şeklinde ayrılabilirler birbirlerinden. Pelet öneririm tamamen tozsuz bir kum arıyorsanız.