Kaka Kalması

ezgcn

4,5 aylık bir kedim vardı önceden hiç olmazdı ama bu sıralar sürekli kuyruğunda bacağında bazende poposunda kaka kakıyor ve onu halılara sürüp temizlemeye çalışıyor daha bebek olduğu için normal mi bi geçiş süreci mi böyle bir şey yaşayan var mı

5 CEVAP

ezgcn

?????

gayelise

Bizim bir yerinde kaka kalmıyor ama çok nadir de olsa tuvaletten çıkınca popo silme huyu oluyor dişiyse bir de daha yatkinlar bende anlamıyorum ama hoşlarına gidiyor temiz yerlere surtunmek sanırım

ezgcn

Evet dişi bizimki de

ebraruyanik

Eğer kediniz uzun tüylü ise dışkı bazen tüye yapışabiliyor. Fakat dışkı popoda kalıyorsa tam olarak çıkartamadığı anlamına gelebilir. Bu durumda veterinere götürmekte yarar var.

ezgcn

Teşekkür ederim