1,5 Aylık Köpek

NSukun

1,5 aylık köpek nasıl beslenir tuvalet eğitimi nasıl verilir şu an eve geldi ve iki kutu yaş mama dışında köpek için hiç bişey yok evde ne yapabilirim

4 CEVAP

ezgcn

Annesinden biraz erken ayrılmış veteriner kliniğine kesin götürün o size detaylıca anlatır

NSukun

Annesi sütten kesmeye başladı dedi sahibi bana da biraz erken gibi geldi geri gönderecem annesinin yanına zaten evde hiç bı malzememiz yok köpek için öyle evcil hayvan ürünleri bulunan bir yerde de oturmuyoruz hazırlıklarımızi tamamlayınca alırız tekrar teşekkür ederim

Zeytinyx

Merhabalar şimdi anlatacağım bilgiler kendi tecrübelerimdir 😹 4 yavru 1 anne bakımı yaptım öncelikle yavrular 2-2.5 aylıktan sonra sahiplendirilir ilk sahibi biraz başından savmış bıkdıkları için büyük ihtimalle. Öncelikle yavru köpek sütü almanızı tavsiye ederim. 2 hafta bu şekilde devam ettikten sonra kuru mamayı ıslayıp yumuşak kıvama getirdikten sonra yedirmeye başlayabilirsiniz daha sonra aynı şekilde yaş mamayı iyice püre yaptıktan sonra yedirebilirsiniz yorumumu yararlı bulduysanız patilerseniz çok sevinirim 💖

Whitedog

merhaba, evet imkanınız varsa annesinin ve kardeşlerinin yanında bir ay kalmalı. hem gelişimi hem de köpeklik kuralları için çok önemli bir durum bu. oradan geldikten sonra da aşılar bitene kadar bir odaya gazete serebilirsiniz. ilk aşılar bittiğinde üç saatte bir dışarı çıkararak tuvaleti dışarıda yapmaya alıştırabilirsiniz fakat bir kaç ay boyunca elbette kaçıracaktır, kasları tam olarak gelişmemiş olur çünkü. siz üç saatte bir çıkararak tuvalet bağlantılarının oluşmasına yardımcı olun. bunda sabır kararlılık süreklilik çok mühim. yetişkin köpekler de günde üç defa çıkınca eve tuvalet yapmazlar zaten. aklınıza takılan diğer şeyler için Kral Köpek Ailesi'nin internet sitesindeki arşive anahtar kelimeleri yazarak ilgili videolara ulaşabilirsiniz, tavsiye ederim.