Şu Ana Kadar Kullandığınız En İyi Kum Hangisi , Hangi Marka Önerirsiniz

Furkanzeki

Kullandığınız orta segment fiyatı yüksek olmayan önerdiğiniz kumlar nelerdir

21 CEVAP

tyguler

Uygun fiyatlıysa ever clean olmaz.
Ben aktif karbonlu mırmır kedi kumu kullaniyorum fiyatı da orta derecede migrostan temin edebilirsiniz. Koku sıfır.

Azra00

Benim suanq kadqr kullandigim en iyi kum Alice ince tanelibpudra kokulu olandı, topaklannasi ve koku tutmasi gerçekten cok iyi ama sin pakette tozutmasi artmiş gibi geldi, tozu az olan başka kumlar bakacagim gibi duruyor.

Blackcat34

Ever Clean

rojbunsoylu

bu yazdıklarınız genelde tek kedi besleyenler için 2 kedisi olanlara bu yazdıklarınız hepsi yetersiz kalıyor ya her tuvaletını yaptıktan sonra temızlıyceksınız yada 2 ve daha fazla kedıde kumlar bir işe yaramıyor bence :(

Furkanzeki

Herkese cevapları için çok teşekkür ederim 🙃

Phoenix3

Ben proline kullanıyorum 10 Lt 30 TL. 1 ay gidiyor ve memnunum. Koku hapsetme ve az tozutma bakımından.