Şu Ana Kadar Kullandığınız En İyi Kum Hangisi , Hangi Marka Önerirsiniz

Furkanzeki

Kullandığınız orta segment fiyatı yüksek olmayan önerdiğiniz kumlar nelerdir

21 CEVAP

Zeytinyx

Merhabalar kedi besleyen arkadaşlarımın ortak sıkıntısı bu sorundu. İkisi de ever clean kullanmaya başladı ve çok memnun kaldılar. Yorumumu yararlı bulduysanız patilerseniz çok sevinirim 💖

Sudekilic

fiyatı yüksek olmayan denilmiş arkadaşlar ever clean önermil şaşkınım doğrusu.Ben Proline kullanıyorum tavsiye ederim.Genellikle lindocat de öneriliyor sitede ama ben hiç kullanmadım.

NSukun

Çam peleti kullanıyorum yirmi litlersi 30 lira iki kediye bir aya yakın gidiyor şimdiye kadar kullandığım markalar agrobit ve cast best fiyatı en uygun olan bu ikisi ikisi de hemen hemen aynı kalitede patiye yapışıp dagilmiyor çiş kokusu yok kaka yeni yaptığında kokuyor tabi ister istemez

Palyaco

Kullandığım en iyi kum pisi pisi fiyatında normal

suledoruk

2 kum kullandım ilki bentonitti 2.si çam peleti natural bastet ve ikisi arasnda çok büyük farklar gözlemledim.2. Denememde aradığımı buldum diyebilirim kolay kolay başka kuma geçmem natural basteti tavsiye ederim.

Ayselgns

Eczacıbaşı Pisi Pisi

Milovat

Bazılarına göre ever clean fiyat olarak düşükse demek ki 😂

Yüce rabbim ne zaman şu kuluna bu kumda pek ucuz be kedimin poposu sağ olsun dedirteceksin 😂😂 *tabii her zaman sağ olsun

Sudekilic

fiyatı yüksek olmayan denilmiş arkadaşlar ever clean önermil şaşkınım doğrusu.Ben Proline kullanıyorum tavsiye ederim.Genellikle lindocat de öneriliyor sitede ama ben hiç kullanmadım.

kaanpolat

Pisi pisi

CanKurtaran

WOOW Plus Kedi Kulunu kullanabilirsiniz sıfır toz topakalanma harika ben bunu kullamıyorum ama bu sitede satışı yok başka yerlerden bulabilirsiniz

Gamsem

Reflex aktif karbon yeşil paket

İnce taneli pisi pisi 💜

Arkadaşımız fiyatı yüksek olmayan yazmış Ever clean önerilmiş :)
Proline ya da lindocat öneririm. İkiside fiyatına göre gayet güzeller.

emiragacci

Reflex aktif karbonlu kullanmıştım ama topakları temizlerken dağılıyordu şimdi Vancat aktif karbonlu kullanıyorum koku olsun topak olsun gayet memnunum

Uzmo

Cats best orijinal, 12 litresi t r e n d y o l da 122 tl