Kedimin Dudak Altındaki Siyahlık

bayay

Yaklaşık 3 aylık yavrumuzun dudak altında böyle bir yara çıktı. Siyah ve dokunca sert ve kabuksu bir his veriyor. Ne olduğunu bilen varsa yardımcı olabilir mi?

4 CEVAP

SerraYanmaz

Kedi aknesi gibi duruyor sabah akşam 1 fincan suya 1 kaşık elma sirkesi ile silince 1 haftada kabuklanip geçiyor

Ceren_pars

Kedi aknesi gibi duruyor, mama kabı eğer plastikse değiştirip çelik yada seramik kullanmanız daha doğru olur. Plastik kaplar yapıyor genelde

CanKurtaran

Çene annesi olabilir plastik sen mama kabınız değiştirip seramik cam ki bunlar kırılabilir ya da demir kullanın stresten de olabilir geçmiş olsun ama kesinlikle veterinere götür merhem filan yani ilaç da verebilir

bayay

Mama kabı çelikten. Kendi için bir sıkıntı oluşturmuyor galiba. Yaramazlık ve iştah o biçim.