Yaş Mamaları Ne Sıklıkta Veriyorsunuz?

Zeytinyx

Merhabalar patili dostlar ben zeytine haftada 2 kere yaş mama + ödül maması katarak menü oluşturuyorum ancak şu sıralar çok şişmanladı ve öğün miktarlarını azaltma kararı aldım sizin yaş mama verme sıklığınızı ı
Sormak istedim 💖

8 CEVAP

Kedisever80

Kedilerin sağlığı için haftada en az 800 gr verilmeli.

Anonymus179224

Haftada iki konserve, iki ya da üç güne bölerek (48 saati geçmeyecek şekilde) veriyorum. Jöleli olunca yek seferde de löpletebiliyor ama öbür türlü zaman alıyor yemesi :)

mihriii

haftada 1 veriyorum ben iki güne bölerek ama kendimiz yapacağız bundan somra haftada iki veririm heralde

kaanpolat

Vermiyorum asla kendim yapıp ayda bir veriyorum onun dışında sadece kuru mama ve arada birde ödül sadece kısırlaştırdığım için şu 5 gündür veriyorum mecburen

CanKurtaran

Bence haftada bir verilmeli ödül olarak

kedicigimmm

Haftada 1 konserve, tane boyutuna göre 2 ya da 3 e bölerek veriyorum

Melihcn

Haftada iki

asrayildrm

ben haftada 1 yaş mama veriyorum ama ödül mamasını günde 3-4 tane veryorum cok istiyor:((( zaten minicikler hergün vermemek lazim