Kedim İyi Mi?

sudeogrk

Merhaba herkese kedim bu gün çok halsiz. Göz çevresi de biraz kırmızı ve ateşi de var gibi hissediyorum. Çok korkuyorum sorun nedir?

5 CEVAP

sudeogrk

Gözü de akıyor.

chromatica

grip olmuş olabilir mi, veteriner hekiminizi arayıp bilgi filan aldınız mı

emreovec

Bu duruma burada cevap bulmanız biraz zor. Veterinere götürmeniz en sağlıklısı olur.

sudeogrk

Halsizlik var sanırım sadece gözleri çok sorun değil. Vitamin in verdim yarın duruma göre bakarım. Baya korkuyorum

sudeogrk

Halsizlik var sanırım sadece gözleri çok sorun değil. Vitamin in verdim yarın duruma göre bakarım. Baya korkuyorum