Dikiş Yeri

kaanpolat

Kedimi 5 gün önce kısırlaştırdım dikiş bölgesini yalamasın diye bebek tulumu giydirdik ama sürekli çıkardı şuan hiç bir şey yok ne yakalık ne tulum yalasa sıkıntı Olurmu hala

5 CEVAP

Boncukus

Üstteki dikişi kopartabilir içerde bir tane daha dikiş var ama yarayı açmamasında fayda var tabi enfeksiyon riskine karşı

chloem11

Kesin bir şey söylemek istemiyorum ama benim kedim yaladı engelleyemedik giydirsek falan da çıkardı ama bi sorun olmadı bazıları yalasın sorun olmaz diyor bazıları yalamasın diyor yalamasa daha iyi ama dikişlere zarar vermesin dikkat edin

Lulu13

Bizimki de zıbın giymedi. Ama sürekli gözlemliyorum yalamasın diye.

Kedisever80

Dilinde Tedavi edici Bakteriler var Bırakın yalasın

tyguler

Bizimki eve geldiğinde zaten yarı baygındı uzun süre uyudu ve pek yalamamıştı diye hatırlıyorum ama siz yinede bi veterinerinize sorun