Karma Asi

Denizmerve39

Arkadaslar karma asi halsizlik uyku istahsizlik yaparmi

6 CEVAP

baranertaga

Benim kedimde ilk karmada vurulduktan sonra 1-2 saat iyiydi sonra halsizlik uyku ve saklanma oldu ama iştahı normaldi bu durum 24 saat sürdü ve kendiliğinden düzeldi. Ama bağışıklığı düşmüş sanırım mantar oldu ve daha yeni toparlayabildik.

Ceren_pars

Evet benim kedimde ilk vurulduğunda 2 gün falan sürekli halsizdi

Denizmerve39

Tamam teskkurler

fatmanurxak

evet yapar

pablopicasso

Yapar. Ama iştahı tamamen kapanır ateşi ararsa veterinerize gidin lütfen. Bağışıklığı düştüğü karma da zor zamanlar ve hemen ardından ağız da yara yaşadık.

Uzmo

Biz oldugumuzda uyarmislardi halsizlik yapabilir, sizden saklanabilir diye ama hic yapmadi sanki bisey olmamis gibi eve gelince hemen oyuncagina saldirdi sonra da gelip ustume uyudu. Asilarindan once ilk bagisiklik icin bir asi yapilmisti ondan heralde diye dusundum.