Numune Mama

Latahzen27

Arkadaşlar burda baktigim kediler icin numune kuru mama alabilicegim siteler varmi varsa bana yardimci olabilirmsnz ewde yetiskin ve yawru kedilere bakiyorum hava cok soguk die mama yetistiremiyorum

8 CEVAP

Kedisever80

Te miz ma ma Numune Veriyor ama sadece bir defa en fazla 200 gr. Uygun fiyatlı mama alsanız tavuk yerine.

Kedisever80

Pawpaw ın yavru maması 15 kg 135 lira

Anonymus179224

Numune olarak maksimum 300 gram gibi miktar gönderiyorlar ve devamlı olarak da isteyemezsiniz. Maalesef bütçenizi rahatlatmak adına yapabileceğiniz bir şey değil yani :(

Latahzen27

Oda iyi birine verebilirim tawuklan suan idare ediorumki nereye kadar

Anonymus179224

Felicia da veriyor :)

Latahzen27

Ona yazdim hala yazmadi bna

idunn

Nd veriyor. Hemen geri dönüş sağlıyorlar ama depoları taşınıyormuş ne zaman göndereceklerini bilemiyorum.

idunn

Felicia bana da geri dönüş yapmadı :(