Acilll Lütfen Cevap Verin

Kedimin iştahı azaldı su az içiyor kızgınlıktan dolayı mı 4,5 aylık ne yapmam lazım yardımcı olun lütfen

7 CEVAP

emreovec

Kızgınlığa girdiği kesin ise kilo ve iştah kaybı görülebilir.

ezgcn

Bu kadar erken kızgınlığa girme şansı var mı

fatmanurxak

Kızgınlıkla bunlar görülebilir.

Ngny

iştah azalması, iştahsızlık bir çok hastalığın ilk belirtilerinden biridir ve dikkatle takip edilmesi gerekir. Şu an kedinizin kızgınlığa girdiğinden emin misiniz ?

Saldırgan biraz hep uyuyo bu gibi belirtiler var

berkeozdede

Merheba benim kedimde şuan kızgınlıkta iştahı yok. Siz en iyisi Yaş mama verin biraz kuru mama karıştırın. Su ihtiyacı karşılar

mihriii

kediniz dişi mi erkek mi