Veteriner De Pire Aşısı Sonrası Ölmeyen Pireler

Veterinere gittik pire için damlası enseye yaydilar fakat hala canlılar sürekli günde 4 kez supurup siliyorum ama hala yayılıyor sirkeli suyla 3 gun sonra kedimi yikamalimiyim

8 CEVAP

Boncukus

Bu durum bizde de olmuştu uzun bir süre damla yapıldıgı halde ölmüyolardı veterinere durumu söyledim başka bir damla yaptı ve etki etmiş olacak ki 4 aya yakın bir süredir piresiz dolaşıyor

berkeozdede

Stronghold çok etkili bir damla. Pireler döküyor

Boncukus

Öncelikle bu kadar stres haline getirmeyin gördüğünüz zaman elinizle öldürün pet shoplarda bitkisel spreymiş pire tarağıymış almayın biz faydasını görmedik zirai ilaç almıştık 1 lt suyun içine bir kapak koyup temizlik yaptıktan sonra evin yer köşelerine sıkıyoduk tabi bunu yaparken kedinizi o ortamda bulundurmayın. Evi süpürdükten sonra mutlaka süpürgenin içini boşaltın

sforselin

Eve kolay kolay yayılmazlar merak etmeyin. Ben bizimkine de geçiçi kedime de dış parazit damlası hariç bir şey yapmadım. Değil yıkamak, pire tarağı dahi kullanmadım ikisine de.
Bizimki eve geldiğinde pireleri oldukça fazlaydı ama 24 saat içinde gitti tamamen. Yeni yapıldıysa biraz daha bekleyin. Zaman geçtiyse ikinci bir uygulama için hekiminize sorun bence

berkeozdede

Merak etmeyin benimkide pireleri pek bitmiyor. Stronghold yapana kadar. Şuanlık pire yok fakat Güvenmiyorum benim kızım pire çekiyor Heran pirelenebilir. Merak etmeyin pireler temizliği sevmez. Eve yayılması çok zor. Benimki yayılmadıysa sizinkide yayılmaz merak etmeyin

Eve falan ilaçlama yaptınız mı gerçekten çok fazla rahatsız oldum bu konuda sürekli hareket halindeler süpüruyorum gördüğüm anda evi sirke ile siliyorum ne yapabilirim baska yayılmasını önlemek amacıyla

Çok teşekkür ederim 🙂

Cevapladıginiz için cok cok teşekkür ederim eve yayılacak larvalari falan sonradan yaşıyor vs gördüm netten ve evi iki gündür kirklayarak temizledik ve çok panik halindeyiz oyuzden bu kadar telasliyim