Erzurum Da En Güvenilir Veteriner?

CanKurtaran

Arkadaşlar ben kedi sahiplenmeyi düşünüyorum ama Erzurum da yani yaşadığım şehirde bildiğim kadarıyla bir veteriner yok. Erzurum da yaşayanlar hangi veterineri önerirsiniz ve tam olarak nerde olduğunu söyleyebilir misiniz?
Biliyorum bazıları Google den bakabileceğimi söyleyecek ama burası hayvansever olduğu için buradan sormak istedim.

1 CEVAP

Seymaaacaan

Buradan veteriner önerisi bulmanız biraz zor. Filtrele kısmına girip erzurum veteriner önerisi yazarsanız belki daha önceden açılmış başlık vardır.
Evet bence de google yorumlarına bakın. İnstagramdan da araştırabilirsiniz