Kediye Pasiflora Şurup

Cansuoz1

Merhaba dişi kedimin kısırlaştırma randevusu 16 şubat fakat şuan kızgınlıkta ve 7. Gününde. Aşırı bağırıyor ne uyuyor ne uyutuyor pasiflora şurup önerdiler ne kadar vermeliyim bilen varmı? Kedim 5 kilo.

2 CEVAP

melist35

insanların kullandığı ilaçlar kediye verilmez, zararlıdır. oltasıyla falan oynatın, oyun oynayıp yorun gece daha rahat uyur. gimcat balance macun verebilirsiniz petshoplarda satılır

Nurpati

pasiflora verilebilir diye biliyorum bende ama veterinere doz konusunda danışmak daha doğru sanırım çünkü bazı bitkisel ürünlerin belli bir orandan fazlası toksikasyon yapabiliyor.