Kedimin Pipi Ucunda Kan Yardım

Policlal

Resimler için kusura bakmayın. Saat çok geç olduğu için veterinerime şuan yazamıyorum. Lütfen önemli bir şey midir bakın. Kedim tuvaletten çıktığında pipisinin ucunda bir damla kan gibi bir şey gördüm. Peteçeye aldım. Tuvaletini inceledim resimdeki gibi temiz. Kan yok. Nedir bu? Kötü bir şey mi? 5 aylık erkek kedim. Endişelendim

6 CEVAP

melist35

muhtemelen idrar yolu enfeksiyonu vs o tarz birşey olabilir. veterinere göstermenizde fayda var

Policlal

Neden olur ki? Virbac mama kullanıyoruz. Kumu da reflex clinic olan. Takviyede alıyor :(

melist35

kesin tanıyı veteriner koyar. burdan birşey demek doğru olmaz

Policlal

Teşekkür ederim cevabınız için

edmrcglu

sıkıntısı neymiş geçti mi acaba?

beyzathemoc1

bizde olmuştu idrar yolu enfeksiyonu antiyotikle geçti hemen endişelenmeyin ama bir an önce tedavi edin