Bu Normal Mi ? (Görselli)

Telanurrr

Arkadaşlar burasının bu kadar kızarık olması normal mi ? çok pimpirikliyim bir şey olacak diye ödüm kopuyor

9 CEVAP

fettahaltuntas

gayet normal hatta orayi elle asiri yumusaktir

nil7

Gayet normal bence çünkü bizimkininde böyle sürekli knedini yalayıp temizlediginde orası daha da kızarıyor ama geçiyor çünkü büyüdükçe dilleride büyüyor ve sanki talaşli gibi olduğu için orayı hassas olan yerlerini daha da pembelestirebilirler.

Telanurrr

Enfeksiyon filan değildir di mi ?

Gamsem

Derisi gözüktüğü için normal:)o bölgede az tüy vArdır

berkeozdede

Normel göbek kısmı pembe olur

sugartgecat

derilerinin rengi pembe tüylerinin az oldugu yerler pembe oluyo o yuzden

Telanurrr

Teşekkürler, evet gerçekten çok yumuşak

selinlilaaa

Benim kedimin orası bembeyaz(tüysüz olduğu halde) ama kürk rengiyle alakalı olabilir sizinki de normal

tyguler

Karın kısmı biraz pembe oluyor yani aşırı bir pembelik/kırmızılık olmadığı sürece normal