Kedim 2 Gündür Geceleri Miyavlıyor

Gastronom

Kedim 2 gecedir bağırır gibi miyavliyor kızgınlık belirtisi vermiyor sadece muyavlıyor

8 CEVAP

HillB

Olduğu yerden mi gezerek mi?
İkisinde de sizi çağırıyor olabilir ama niçin bilemem?

HillB

Belki de sizin görmediğiniz bir şey görüyordur.

Gastronom

Ne gibi

Ecemecme

Ruhlar aleminden falan herhalde :) benimki kısır ve bir derdi yok sağlık açısından, arada bir miyavlama tutturuyor. Seslenince susuyor, ilgi çekmek için yapıyor muhtemelen. Sizinki 2 gündürse kızgınlığa giriyor da olabilir.

emiragacci

Benim kedim de sırf ilgi çekmek için miyavlıyor

mihriii

tek gece bağırdığı için bi sorun yoktur bence ya dedikleri gibi ilgi çekmek içindir ya da kızgınlığa giriyordur

mihriii

tek gece bağırdığı için bi sorun yoktur bence ya dedikleri gibi ilgi çekmek içindir ya da kızgınlığa giriyordur

Gastronom

Veya evde misafir olduğu içindir :)