Kedim Kafami Yalayıp Duruyor

fettahaltuntas

Arkadaslar iyimi kotumu bilmiyorum ama gece tel ile takilirken kedim su icmeye kalkiyor ismiyle sesleniyorum geliyor yanima sonra hic bikmaksizin sacimi yuzumu yaliyor arada kendinide temizliyor ve sonra uyuyor olumlumu olumsuzmu

3 CEVAP

Fatmakrkmz

Kötü bir şey olduğunu sanmıyorum :) sevgi göstergesidir diye düşünüyorum.

Son fotoğrafa niye bu kadar çok güldüm? Hdhejd
Sorun teşkil edeceğini zannetmiyorum. Sizi sevdiğini gösteriyor. :)

Superisi814

Iki kediyi bir arada gözlemlerseniz , birbirlerini yalayarak temizlediklerini, bazen bu sekilde sevgi gösterisi yaptiklarini, birbirlerine masaj yaptiklarini, birlikte kivrilarak uyuduklarini görürsünüz.Kediniz size sevgisinden sizinle olan yakin bağindan yapiyordur🙂🐱