Kedim Gündüz Beni Tanımamazlıktan Geliyor

Topalsmen

Vay arkadaş, bütün gece başucumda ayak ucumda kolumun altında uyuyan kendini bana zorla sevdiren gecede en az 4-5 kez mırlama konserleri veren kedim gündüz olunca sarhoştum hatırlamıyorum modunda..Eskaza koltukta yanımda uyusun iki kez okşasam kalkıp başka yere yatıyor..iki aydır bizimle, ilk bir ay bütün gün mır mır kucağımda uyuyordu, gece yalnız yatıyordu son bir ay gece yanımda uyuyor gündüz suratıma bakmıyor neden böyle sizde durum ne ? (kedim 4 aylık)

6 CEVAP

Policlal

Kedidir ne yapsa yeridir 😄 olur öyle. Sizi sevmediği anlamına gelmez merak etmeyin daha bebek bir de. Genelde kediler gündüz uyuyup gece yaşadıkları için geceyi sizinle geçirmeyi seviyordur. Ay komik bir anlatım oldu ama anladınız mı? 😄

Policlal

Kediler özgün tipler. Önce sevdirmeye gelir sonra ısırır. Siz onun evinde yaşıyormuşsunuz gibi davranır. Kendini yere atar kur yapar ama yaklaşınca kaçar 😂 bu liste uzar gider 😄
Kesinlikle sizi çok seviyordur. Canınızı hiç sıkmayın. Kediler çok gözlemci. Benimki de beni bir şey yaparken süzüyor. Hepimizin kedisinin enteresan özellikleri mevcut 😊

Topalsmen

Evet haklısınız teşekkür ederim size kedinizle mutlu bir yaşam dilerim☺

Topalsmen

Sizde durumlar nasıl merak ediyorum arkadaşlar

Topalsmen

Şakası bile kötü ama😬

Topalsmen

Hehe anladım teşekkürler😊inşallah beni seviyordur çünkü cidden düşünmeye başladım kendinde değilken geliyor sırnaşıyor ama bilinci yerindeyken uzaktan uzaktan takip ediyor, ailece çok dikkatli yaklaşmamıza rağmen...